Než odídete, využite túto skvelú akciu aj Vy

KERATIN HAIR COMPLEX so zľavou cca 20% z ceny.

AKCIA KERATIN HAIR COMPLEX

Ako získať produkty so zľavou? Jednoducho! Vytvorte si účet a nakúpte so zľavou!

KERATIN HAIR COMPLEX

Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu. Má medzinárodné patenty.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDRAVIE A KRÁSA V JEDNOM

☑ Vypadávanie Vašich vlasov znížené o 34% už po jednomesačnej aplikácii

☑ Značné obmedzenie vypadávania vlasov o 86% po
uskutočnení úplnej ozdravnej kúry


☑ Vaše vlasy 10x silnejšie a 2x pružnejšie ako pred kúrou

☑ Výrazne vyšší objem a hustota XXL pre tenké vlasy

☑ Výsledky pôsobenia sú viditeľné po troch mesiacoch aplikácie

DuoLife Keratin Hair Complex obsahuje
100% prírodné zložky!

Ovocné pyré z guavy, extrakt z ovocia amla, solubilizovaný keratín, extrakt z hroznových jadierok, vzorec extraktu z čiernej ryže a kvety figy opuntia, extrakt z organických výhonkov hrachu, extrakt z listov žihľavy, extrakt z prasličky roľnej, malinová ovocná šťava.

Odporúčaná kúra je na tri mesiace. Preto Vám odporúčame zakúpiť si 3. fľaše. Jedna fľaša vám stačí na jeden mesiac pri dávkovaní 25ml.   Pozrite si krátke video o zľavách na spodnej časti stránky. O výhodách bezplatného členstva, ktoré získate zakúpením produktov.

KOMPLEXNÉ PÔSOBENIE V TROCH KROKOCH

I. KROK – Keratin Hair Complex podporuje rast vlasov

Extrakt z čiernej ryže a opuncie mexickej ovplyvňuje podporu rastu vlasov indukciou množenie buniek v dolnej časti vlasových cibuliek. Efektom sú tzv. “Baby hair”.

II. KROK – Keratin Hair Complex spomaľuje vypadávanie vlasov

Unikátna kompozícia zložiek bola vytvorená tak, aby sa optimalizoval proces stimulácie a obnovy vlasov. Všetky použité zložky sa vzájomne dopĺňajú a vytvárajú kvapalnú keratínovú terapiu obnovy vlasov. Aplikáciou tohto prostriedku je možné obmedziť nadmerné vypadávanie vlasov.

III. KROK – Keratin Hair Complex pomáha zvýšiť hustotu a objem vlasov

V prípravku Keratin Hair Complex sú obsiahnuté plody amalaki, ktoré sú zdrojom vitamínu C, dôležitého pre vlasovú výživu. Nedostatok vitamínu C sa pričiňuje k zhoršeniu činnosti kože na hlave, čo potom pôsobí poruchy procesu vytvárania vlasu a objavujú sa problémy s vypadávaním vlasov. Extrakt, ktorý je obsiahnutý vo výrobku z jadier hrozna, ovplyvňuje výživu a stimuláciu vlasových cibuliek. Tieto zložky sú rozhodujúce pre lepšiu štruktúru vlasu a utesnenie jeho ochrannej vrstvy.

Prečo je keratín obsiahnutý v prípravku solubilizovaný?
Keratín je proteín, ktorý je hlavným stavebným kameňom vlasov a nechtov. Fyziologicky je však nerozpustný vo vode a neabsorbuje sa z gastrointestinálneho traktu. Preto sa v perorálnej forme používajú jeho degradačné produkty, rozpustné vo vode, nazývané solubilizovaný alebo hydrolyzovaný keratín. Taký keratín udržuje aminokyselinový profil východiskového proteínu, vrátane veľkého množstva cenných aminokyselín síry. Všetky aminokyseliny sa po perorálnom podaní absorbujú a sú prírodným stavebným materiálom keratínu na vlasy a nechty

Solubilizovaný keratín používaný v receptúre DuoLife Keratin Hair Complex pochádza z ovčej vlny a má potvrdené testami, rovnako aj klinickými, priaznivé účinky na vlasy, pokožku a nechty:

  • posilňuje vlasy a pomáha znižovať ich vypadávanie
  • podporuje rast zdravých vlasov a nechtov
  • pomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu medzi fázou anagénu a telogénu v životnom cykle vlasov
  • zvyšuje obsah aminokyselín (cystín, serín, metionín a kyselina glutámová) vo vlasoch, čo pozitívne ovplyvňuje ich štruktúru a silu
  • dodáva vlasom lesk
  • podporuje optimálnu hydratáciu a elasticitu pokožky, pomáha znižovať vrásky
  • pomáha znižovať lámavosť nechtov.

Keratin Hair Complex

Tekutý keratín – výživa pre Vaše vlasy

(jediný na svete)

Keratin Hair Complex je výživový doplnok v kvapalnej forme na báze keratínu a prírodných zložiek rastlinného pôvodu. Majú medzinárodné patenty. Použité zložky sú 100% prírodné a boli klinicky overené. Ich účinnosť bola potvrdená testami na rast a kondíciu vlasov. Suroviny použité v procese formulácie majú potvrdenú účinnosť v prípade perorálneho použitia; prostriedok je určený pre ženy aj mužov.

3 produkty, ktoré sa vzájomne dopĺňajú

Jeden pôsobí z vnútra a dva z vonku.

DuoLife Keratin Hair Complex tekutý
DuoLife Keratin Hair Complex tekutý
DuoLife Keratin Hair Complex Šampón
DuoLife Keratin Hair Complex Šampón
DuoLife Keratin Hair Complex Conditioner
DuoLife Keratin Hair Complex Kondicionér

Prelistujte si katalóg (katalóg má aj funkciu na celú obrazovku)

Katalog Keratin Hair Complex
Katalóg Keratin Hair Complex
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

2 komentáre

  1. Už som neverila, že mi niečo pomôže. Mala som riedke vlasy a stále mi padali. Známa mi odporučila tento keratin, vraj budem isto spokojná. A veru som. Už po prvom mesiaci som videla nové vlasy. Bola som užasnutá. Brala som to 3 mesiace podla odporúčania. Nič lepšie mi nemohlo prísť do cesty. Veľká vďaka za tento produkt. ?❤️?

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...