Keratin Hair Complex Kondicionér

Keratin Hair Complex Conditioner

Pre Vaše krásne vlasy

Kondicionér DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Napríklad Conditioner je revitalizačné SOS pre Vaše vlasy. Nájdete tu aj výnimočné spojenie aktívnych zložiek, ako je kokosový olej, extrakt z listov guajavy a listov žihľavy, ale aj extrakt z bylín prasličky, extrakt z malín, rozpustný keratín, panthenol a okrem toho bambucké maslo, ktoré umožnilo vytvoriť novú dimenziu starostlivosti o vlasy, ktorú nájdete vo forme revitalizačného kondicionéru, alebo regeneračnej masky.

DuoLife Keratin Hair Complex Conditioner Advanced Formula vám odporúčame najmä:

1.  obmedzí vám vypadávanie vlasov,
2.
ho môžete využiť na suché vlasy,
3.
na vám pomôže na poškodené vlasy, s rozštiepenými koncami, bez lesku.

Inými slovami je Elixír zložený z 8. účinných látok, t. J. Panthenol, extrakt z listov guava, bylina praslička, extrakt z listov žihľavy, rozpustný keratín, bambucké maslo, kokosový olej, výťažok z malín a tým pádom je nepochybne intenzívnou terapiou pre vaše vlasy.

Skúšky vykonané v nezávislom laboratóriu potvrdili skvelé účinky produktov DuoLife Advanced Formula Shampoo a DuoLife Advanced Formula Conditioner.

Ak si poviete, kúpim si tieto produkty, ihneď získate komplexný a holistický prístup k starostlivosti o vaše vlasy aj pokožku hlasy no zároveň aj o vaše zdravie a telo. DuoLife priniesol vytvorenie radu kozmetických prípravkov pre starostlivosť o telo DuoLife Beauty Care a zároveň zahájil ďalší výskum hľadajúci cesty pre optimálnu starostlivosť o vaše vlasy, ale aj o vašu pokožku hlavy. Zabezpečí vám to koncentrovaná formula a jej veľké množstvo aktívnych zložiek. Na záver môžeme pkonštatovať, že výsledkom pre vás je špeciálny prípravok pre udržanie zdravej pokožky hlavy, ochrany a starostlivosti o vlasy – výživa, obnova, kondicionér.
Séria Advanced Formula bola vytvorená na starostlivosť a ochranu vašich vlasov v dvoch krokoch:

Prvý krok: šampón – DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Shampoo.
Druhý krok: kondicionér – DuoLife Keratin Hair Complex Advanced Formula Conditioner.

Okrem toho je samozrejmosťou odporúčaná aspoň trojmesačná kúra s tekutým prípravkom Keratin Hair Komplex, ktorý vďaka tomu že sa užíva vnútorne – pije sa, dokáže tak “dopraviť” keratín až k pokožke hlasy a následne, inými slovami, posilniť vlas od korienka. Samotný vlas sa skladá 80% z keratínu.

suave-professionals-keratin-hair-complex-infusion-smoothing-shampoo-hair-care-hair-conditioner-hair
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.