Kontakt

Ak máte otázky, kontaktujte nás prostredníctvom formulára. Odpovieme vám čo najskôr. Ak si prajete spojiť sa telefonicky, napíšte nám vaše telefónne číslo, na ktoré Vás môžeme kontaktovať.

Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

  Vyplňte kontaktný formulár a odošlite.


  Loading...

  Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

  Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

  Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

  Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

   Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

   Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


   Loading...

   Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.