RECENZIE

Recenzia na duolife keratin hair complex vypadavanie vlasov. Děkuji DuoLife a tekutému Keratinu za moji lví hřívu. 
Před více než 2 lety jsem se rozhodla po 20-ti letech domácího barvení modročernou barvu vyměnit za světlejší odstín. 
Kadeřnice daly ode mě ruce pryč. Prý nemožné a přijdu tak o všechny vlasy. 
Keratin piju každý den poslední 3 měsíce. 
A výsledek?
Posuďte sami
Recenzia na duolife keratin hair complex rast vlasu ako na to. Musím se s Vámi podělit o naprosto skvělou zkušenost s keratinem, jako kadeřnice už mi rukama prošlo několik přípravku s keratinem, ale toto je naprostá pecka, hned po prvním použití je znát rozdíl,moje melirované a suché vlasy mají konečně lesk A to jsem ještě neskončila 3 měsíční kůru
Recenzia na duolife keratin hair complex petra
Recenzia na duolife keratin hair complex nadmerne vypadavanie vlasov. Dievcata tu je moja skúsenosť po užívaní collagenu a keratín šampón, tieto produkty sú na vlásky top a samozrejme collagen mi pomohol aj pri bolesti kolien 👌 a bolesti krížov.
Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Monika. Moja skúsenosť s tekutým Keratínom , vlasy mi padali už cca 5 rokov spojené aj s prechodom. Pila som ho 3 mesiace s polu s Kolagenom a Vita C takto to doporučuje Dr. Kardascz. Po druhom mesiaci som pridala aj šampon a kondicioner. Na fotkách vidite po každom umytí a rozčesaní ako sa mi vypadávanie zmenšovalo. Ešte chcem dodať že po deťoch sa mi moje kučeravé vlasy vyrovnali čo je tomu už 33 rokov a teraz sa mi naspäť začali znova moje kučierky vracať.
Kedže celá rodina už viac ako 2 roky užívame všetky preparáty mala som za sebou očistu teda odčervenie Borelisom, odkovenie Chlorofilom, odkyslenie Deacitom, očistu pečene Proselektom. Každý 4 mesiac mi chodí Deň a Noc za 1€ takže stále si doplňam živiny. Vitamín C a Zlatý olej v našej domácnosti nikdy nechýba. Tieto dve preparáty sú našou každodennou súčasťou jedálnička.
skúsenosť bola so synom ked dostal zápal mozgových blán a vtedy som sa prvýkrát stretla s úžasnými preparátmi Dr. Kardascza. Syn je v úplnom poriadku.
skúsenosť s manželom dostal zápal krčových žíl, má ich viditelné a velké už dlhé roky no až teraz ho začali bolieť a mal ich veeelmi červené a zdurené. Po 3 mesiacoch užívania Deň a Noc, chlorofil, Pro Cardiol a Procholterol a ešte aj Pro Selekt . Nohy sú teraz peknej farby, bez zápalu , manžel je po kontrole u cievneho spokojný lebo z vnútra sú cievy čisté a priepustné, aj ked sú žily viditelné, no podla cievneho je to iba esteticky problém. Kto má krčové žily v začiatočnom štádiu tak sa zrejme vstrebu.
Recenzia na duolife keratin hair complex slavka
Recenzia na duolife keratin hair complex rast vlasov. Ahojte, musím se s vámi podělit. Neboť jsem sama nevěřila svým očím.
V červenci jsem byla naposledy u kadeřnice, viz foto vlevo. A druhou fotku jsem udělala včera.
Vidíte ten rozdíl? 
Věděla jsem že mi vlasy rostou rychle, ale že až tak. Byl to pro mě příjemný šok. Když jsem si porovnala ty dvě fotky.
To vše díky kombinaci collagen s keratin, které pijí každý den. 
Me vlasy jsou též pevné a hlavně konečky vlasů  nejsou roztřepené.
Recenzia na duolife keratin hair complex pata. Chcela by som sa ešte vyjadriť ku keratinu ktorý užívam… keď som prestala kojiť strašne mi vlasy začali padať .. dala som trojmesačnú kúru.. vlasy prestali padať .. lesknú sa a nemusím ich umývať každý deň ale raz za týždeň … k šampónu by som povedala len toľko ,že odporúčam tým čo majú suché farbené vlasy/ zničené … nie mastné ..keď si umývate vlasy .. stačí len trolilinku , lebo dosť pení odporúčam keratin na vnútorne použitie u nás v rodine zabral a máme samé chvali naň
Ahojte úplne prvá koláž fotiek je z 1.4.2021
Vtedy som pila Keratin na fľaše naozaj bola som schopná vypiť aj 3 fľaše do mesiaca a pol. Chvíľu pauza potom zase aspoň 3 fľaše a potom zase pauza teraz je to už asi 3 mesiace, možno viac čo som Keratin nepila. Vlasy mi síce padajú, no Uricte o 60% menej ako predtým,  no stále mam veľa stresu...A vlasy si farbim, fukam niekedy zehlim pravidelne, takže dávam im Naozaj zabrať. 
Ale. Za rok mi narástli vlasy snáď o viac ako 25 cm, plesina v strede zmizla, vlasy sú lesklé. Možno nie tak husté, ako by som ešte chcela, ale aj keď na fotkách nie je vidno mam veľmi veľa malých krátkych vlasov ktoré začínajú rast. Takže verím, že do par mesiacov vlasy budú hustejsie. Najbližšie Uricte plánujem znovu Keratin dokúpiť. 
Takže toto je taka moja premena za rok.
Referencia Keratin hair complex Anička

Keratin Hair Complex v tekutej forme

…výživový doplnok na vlasy v kvapalnej forme..

Keratin Hair Complex Šampón

…kozmetický prípravok na suché, zničené vlasy..

Keratin Hair Complex Conditioner

…revitalizačný kondicionér “SOS” pre Vaše vlasy…

Ďakujeme za zdieľanie

2 komentáre

  1. Tento Keratín je ozaj zázrak. Najprv som moc neverila, ale teraz si neviem vynachváliť. Nie len že mám vlasy husté, ale aj zdravé krásne a lesklé. Brala som ho 3. mesiace a teraz pravidelne si dávam Collagen a Keratín raz za čas. Ďakujem za tento jedinečný produkt.
    Janka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Loading...

Zdieľať