Recenzia od Lívie na duolife keratin hair complex 

Recenzia od Lívie na duolife keratin hair complex 

Ahojte priatelia,

zdieľam svoju osobnú skúsenosť, ako mne pomáhajú doplnky výživy, v tomto prípade s vlasmi 😌

V minulosti som mala vždy dlhé vlasy 👩🏻, primeranej hustoty, no materstvo si vybralo svoju daň a mne sa bohužiaľ absolútne zmenila kvalita vlasov. Vlasy začali silno vypadávať a ostali úplne tenké, krepovite, bez života. Tak som sa dala ostrihať 💇🏻‍♀️.

Dlho som hľadala doplnky výživy a z lekárne som vyskúšala všetko možné, aby mi vlasy zhustli a boli pevnejšie, toľko nevypadávali.

Boli to kapsule a rôzne tonika a neviem čo ešte. Značky a produkty nejdem menovať, bolo ich fakt veľa. Nič mi nepomohlo dlhodobo a výsledok nebol taký, ako som si predstavovala 🥲

Potom som spoznala DuoLife a začala užívať Collagen 🩷 a Deň a Noc 🤍🖤 (v tom case ešte Keratin nebol).

Aktuálne si vždy raz do roka urobím 4-mesačnú kúru Collagen 🩷 + Keratin 💜 a priebežne užívam ostatné doplnky – podľa potreby, alebo pocitu, čo si moje telo pýta 😁

Viem, ze sampon a kondicioner sú skvelými pomocníkmi a doplnkom, ale výživa a zdravie zvnútra je najdôležitejšie 🙌🤞😌

Teraz mame Keratin v akcii, už len 2 dni, využite tuto možnosť, vaša KORUNA = VAŠE VLASY sa vám podakuju 💜💜💜

V prípade záujmu sa obráťte na osobu, ktorá vás do tejto skupiny pozvala 🫶🏻,

pokial taká nie je, obratte sa na adminky, rady vám poradíme 👏👍

Recenzia od Lívie na duolife keratin hair complex 
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.