Recenzia od Ingrid na duolife keratin hair complex 

Recenzia od Ingrid na duolife keratin hair complex 

Posielam moju recenziu na Keratin, pretože funguje!!!

5 rokov mi vlasy padali a padali… Trichológ, kmeňové bunky, šampóny proti padaniu, vitamíny, minerály na vlasy, vlasy odchemizované, prestala som farbiť, používam len prírodné šampóny a plno pokusov. Do toho mám hormonálny problém znížená funkcia štítnej žľazy(k tomu je iný príbeh s DuoLife). Po vybratí už 2. fľaše cca 2-3 mesiace sa stav stabilizoval, vlasy prestali padať, začalí rásť a zosilneli, no a po roku mám takéto háro.

Koruna krásy, dokonalé ale hlavne zdravé až po končeky. Keratín chutí po lesnom ovocí a je dokonalý. Kombinujem s Collagenom.

Recenzia od Ingrid na duolife keratin hair complex 
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.