Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Veronika

Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Veronika

Prepis foto pre lepšie čítanie

Jdu se s vámi podělit o recenzi na tyto dva produkty.

Mám vlasy tímto už 2x umyté.

Za mě barvené vlasy se po šamponů necuchají jako při jiných šamponech. Po nanesení šamponu a condicioneru po vysušení máte velký objem vlasů a za další po vyspáni ty vlasy nebyly splihle což mě dost překvapilo. Zůstal ten sám objem co po umytí.

Takže ženy doporučuju jít do těchto výrobků.

A nesvědi mě pokožka hlavy.

Recenzia-DuoLife-Keratin-kair-Copmlex-Veronika
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.