Recenzia-na-DuoLife-Keratin-Hair-Complex-Katarína.

Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Katarína

Prepis foto pre lepšie čítanie

Ahojte úplne prvá koláž fotiek je z 1.4.2021

Vtedy som pila Keratin na fľaše naozaj bola som schopná vypiť aj 3 fľaše do mesiaca a pol. Chvíľu pauza potom zase aspoň 3 fľaše a potom zase pauza teraz je to už asi 3 mesiace, možno viac čo som Keratin nepila. Vlasy mi síce padajú, no Uricte o 60% menej ako predtým, no stále mam veľa stresu ?…A vlasy si farbim, fukam niekedy zehlim pravidelne, takže dávam im Naozaj zabrať. ?

Ale. Za rok mi narástli vlasy snáď o viac ako 25 cm, plesina v strede zmizla, vlasy sú lesklé. Možno nie tak husté, ako by som ešte chcela, ale aj keď na fotkách nie je vidno mam veľmi veľa malých krátkych vlasov ktoré začínajú rast. Takže verím, že do par mesiacov vlasy budú hustejsie. Najbližšie Uricte plánujem znovu Keratin dokúpiť. ❤️??

Takže toto je taka moja premena za rok. ❤️

Recenzia-na-DuoLife-Keratin-Hair-Complex-Katarína.
Recenzia-na-DuoLife-Keratin-Hair-Complex-Katarína.
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.