Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Silvia

Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Silvia

Prepis foto pre lepšie čítanie

Chcela by som sa ešte vyjadriť ku keratinu ?ktorý užívam… keď som prestala kojiť strašne mi vlasy začali padať .. dala som trojmesačnú kúru.. vlasy prestali padať .. lesknú sa a nemusím ich umývať každý deň ale raz za týždeň … k šampónu by som povedala len toľko ,že odporúčam tým čo majú suché farbené vlasy/ zničené … nie mastné ..keď si umývate vlasy .. stačí len trolilinku , lebo dosť pení ?odporúčam keratin na vnútorne použitie ?u nás v rodine zabral a máme samé chvali naň ❤️

Recenzia na DuoLife Keratin Hair Complex Silvia
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) pre každého jednotlivca, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 64.00€, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 54,40€ priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 44,90€, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške! To isté platí aj pre ostatné produkty.

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88


    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.